Chci mít lišty!

O našem sortimentu
Materiály
Naše kolekce
Přehled sortimentu
Chci mít lišty!Chcete mít ve svém interiéru dekorační lišty a prvky? Něco, co nemá každý, a co dodá vašemu bytu, domu či rezidenci Genius loci?

Seznamte se s naším sortimentem a pak se rozhlédněte po Vašich místnostech. Určitě Vás napadne spousta možností, kde uplatnit naše dekorační lišty a prvky.

Nemáte to správné oko, nebo chcete mít Váš interiér vyzdoben skutečně profesionálně? Obraťte se na na nás nebo na architekta. My Vám poradíme a doporučíme vhodné lišty a prvky. Pokud se obrátíte na architekta, ten Vám zároveň provede vizualizaci – lišty a prvky uvidíte před vlastní montáží na papíře nebo v počítači. Neznáte žádného architekta? Doporučíme Vám z architektů, kteří s námi spolupracují toho pravého!

Máte vybráno? Pak můžete u nás nakoupit lišty a ozdobné prvky. Buď přes e-shop nebo emailem. Po zaplacení Vám Vaše zboží ihned posíláme z našeho centrálního skladu a u Vás je za 3-5 pracovních dnů.

Chcete se před nákupem na vlastní oči přesvědčit, jak kvalitní je náš materiál, nebo jak vypadá Vámi vybraná lišta? Kontaktujte nás, dohodneme nejvhodnější způsob zapůjčení nebo bezplatného poskytnutí vzorků našeho zboží.

Realizujete větší projekt – například celou vilku? Pak Vás rádi navštívíme s našimi prezentačními kufry, kde máme celý náš sortiment lišt. Na místě realizace si pak bude moci vybrat a přiměřit dané lišty. Samozřejmě Vám při tom poradíme.


Jídelna

Nyní nastává po výběru těch správných lišt druhá nejdůležitější část – montáž. Chcete si lišty nainstalovat sami? Není to těžké a zvládne to průměrně zručný kutil. Velkou výhodou našich lišt je to, že jsou lehké.

Jediný nástroj, který pro montáž budete potřebovat je pokosová pila pro řez rohů, kterou si můžete půjčit nebo za pár stovek koupit v hobbymarketech. Lepidla dodáváme vlastní – FIX PRO k lepení lišt na stěnu a FIX EXTRA na spáry mezi jednotlivými lištami.

Obrázkový návod na montáž naleznete zde. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Netroufáte si sami na montáž? Není problém – vybereme Vám s řady našich partnerů – realizačních firem tu nejlepší, která je nejblíže Vám!

Po úspěšné montáži se pak už budete moci jen těšit z našich lišt a prvků, které dodají Vašemu bydlení nový rozměr.


ADICOLOR1

Zpět na Náš Sortiment