O nás

MARDOM malý


Společnost MARDOM úspěšně působí na evropském trhu již řadu let. Za tuto dobu se nám podařilo získat konkurenční převahu a stát se jedním z vedoucích dodavatelů dekoračních lišt a prvků na trh.

Naše lišty slaví úspěch v Polsku, České Republice, Slovensku, Německu, Francii, Švédsku, Finsku a dalších zemích. Věříme, že náročný český zákazník bude naše produkty volit nejen pro jejich příznivou cenu, která je bezesporu nejnižší v dané produktové kategorii, ale také pro jejich kvalitu.

Všechny naše lišty a prvky jsou vyrobeny z Polyuretanu nebo HD Polymeru té nejvyšší kvality. Naše produkty jsou plně srovnatelné s produkty jiných světových výrobců, ba co více v řadě aspektů – například hustotě použitého polyuretanu – je předčí. Naše výrobky splňují všechny příslušné hygienické normy, a máme certifikát kvality ISO 9001 od TÜV Rheinland.

Naši spolupráci máme založenu na osobním přístupu ke všem našim obchodním partnerům. Ať již to jsou interiérová studia, realizační firmy, prodejci nebo architekti – všem nabízíme maximální podporu při řešení jejich požadavků.

Co je rovněž důležité, na naše produkty nečekáte týdny po objednání, ale u Vás jsou z našeho centrálního skladu za několik dní.

O kvalitě našich produktů Vás rádi osobně přesvědčíme a vybavíme vším potřebným pro jejich nabídku a úspěšný prodej.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Podívejte se prezentaci o nás, našem sortimentu i aktuálních novinkách

Naše produkty jsou špičkové kvality - podívejte se, proč

Kontakty najdete zde