Jak nakupovat na AMWAY

Na stránkách amway.cz klikněte vpravo nahoře na "Registrace"

 

Pak si vyberte "Stát se registrovaným zákazníkem"

Tím získáte 12 % slevu z běžných malobchodních cen a možnost speciálních slev a exluzivních akcí.

Zároveň pokud to budete potřebovat, a zavoláte na telefonní číslo 704 519 099 poskytne Vám Vlastník podnikání AMWAY osobní rady, doporučení a vlastní zkušenosti týkající se produktů AMWAY. A zodpoví všechny Vaše otázky.

 Vyplňte dále Vaše osobní údaje.

A co je důležité vyplňte číslo Vlastníka podnikání Amway (VPA)

7012614356  Ten se Vám bude plně věnovat.

 

 

A dokončete registraci. Od té chvíle si můžete vybírat, nakupovat, využívat akce. Doprava je rychlá, a skvělá až k Vám domů.

Zaujaly Vás produkty AMWAY natolik, že si dokážete představit, že byste byli schopni je ukázat, nabídnout, a prodat lidem, které znáte nebo znáte třeba jenom od vidění? Opravdu prodat, ne jenom říct: to je skvělé, to si kup. A samozřejmě z toho budete mít provizi. V dnešní době, kdy se po COVIDu tolik věcí přesunulo do on-line světa je to neskutečně lehčí. Můžete více lidem prezentovat on-line z obýváku, a nejste limitovaní vzdáleností ani hranicemi států. To je neuvěřitelná příležitost, a jsou lidé, kteří z ní těží, a žijí si nádherný život. Když se stanete Vlastníky podnikání AMWAY (VPA), máte dveře otevřené dokořán. Stát se vlastníkem podnikání AMWAY nevyžaduje nakupování zásob na sklad ani enormní investice. A všechny produkty budete mít i pro Vás a Vaše příbuzné za velkoobchodní ceny. Zeptejte se na to svého VPA!

 

Společnost AMWAY je zcela nezávislá, a se společností MARDOM DECOR nemá nic společného. Veškerý obchodní vztah, případné vrácení zboží apod. se řídí mezi Vámi a společností AMWAY.