O lištách v kostce


Dekorační lišty jedinečným způsobem dokončí interiér, dodají mu ucelenosti a Genius Loci. U nás jsou nedoceněny, zatímco v zahraničí (v Americe, Rusku nebo třeba u našich nejbližších sousedů - v Polsku) jsou běžnou součástí interiérů.


Už dávno neplatí, že dekorační lišty jsou pouze výsadou interiérů v historickém stylu. Na trhu je k dostání řada modelů v moderním designu. Samostatnou kapitolu pak tvoří lišty pro LED podsvícení. Ty dokáží každému interiéru dodat jedinečnou atmosféru.

Interiér LED


Můžete si vybrat mezi lacinými lištami z polystyrenu z hobbymarketů a lištami z kvalitních plastů. Mezi ty patří Polyuretan a HD Polymer. Obojí jsou tvrdé plasty, které opatřujeme základním bílým nátěrem. Ten je snadno přetíratelný vodou ředitelnými barvami (akrylátové, na stěnu). Podlahové lišty řady PREMIUM jsou potom opatřeny kvalitním bílým lakem.

Naše lišty patří ke špičce na trhu při zachování příznivé ceny, ve srovnání s konkurencí ve stejné kategorii. Vyberte si ty pravé lišty pro Vás, rádi Vám v tom pomůžeme. Většinu našeho sortimentu máme skladem, u Vás jsou všechny naše lišty do 3 pracovních dnů, s výjimkou lišt řady PREMIUM, kde je dodací doba do 7 pracovních dnů.

Kyjov1


Montáž lišt je jednoduchá, a zvládne ji průměrně zručný kutil. Lišty se upevňují lepením. K tomu máme své lepidla FixPro a FixExtra. V některých případech pak doporučujeme lepidlo MAMUT. Netroufáte-li si nainstalovat lišty sami, doporučíme Vám z řady našich partnerů toho nejlepšího pro Vás.

Kdo si jednou obohatil svůj interiér o lišty tvrdí, že si jej bez nich už nedokáže představit, a začne-li jednou místností, ve většině případů u ní nezůstane ...


Jak naše lišty koupit najdete zde.

Návod k montáži pak zde.


V případě jakýchkoli dotazů nebo potřebujete-li pomoci s výběrem či instalací se neváhejte na nás obrátit.